אודות

אין היום הרבה חברות נדל"ן בישראל שיכולות להתהדר ברשימת הפעילות המרשימה של קבוצת הדר. הקבוצה, בבעלות פרטית ובניהולה של משפחת הדר, פועלת משנת 1962 ושמה קשור היום למגוון. רחב של תחומי נדל"ן בארץ ובחו"ל.

בונים על שביעות רצון

המסורת של קבוצת הדר נעוצה בשורשים החזקים שנטע עמוס הדר בשנת 1962, כאשר התחיל בפעילות עסקית בירושלים. מפעילויות שונות בתחומי הייצור והביטוח התרחב עמוס הדר לתחום הנדל"ן והבניה והפך אותו למוקד פעילותו העסקית.

הצטרפות בני המשפחה לניהול והעשייה בחברות השונות, גרמו להיווצרותה של קבוצה גדולה ומכובדת הפעילה במגוון רחב של תחומי נדל"ן בארץ ובחו"ל: איתור ורכישת קרקעות לתכנון ולהשבחה, ייזום פרויקטים המיועדים למגורים ולתעשייה, תכנון והקמת מבנים ברמה גבוהה, שיווק ומכירת נדל"ן וכן ניהול נכסים מניבים בתחום התעשייה והמסחר.

לקבוצת הדר גם שתי סוכנויות ביטוח, שעם לקוחותיהן נמנות גם חברות גדולות במשק, אשר הולכות עם הקבוצה שנים רבות ונהנות מהשרות והיחס האישי סוד ההצלחה של קבוצת הדר הוא בשילוב המוצלח בין הנהלה משפחתית מלוכדת, תמהיל מנצח של החברות המרכיבות אותה, ותכנון מדויק של מיזמים יצירתיים ומתקדמים. הצלחה זו מתבטאת בהיקף הגדול של הפרויקטים והנכסים המנוהלים על ידה, היכולת המוכחת באיתור והשבחת קרקעות, היקף המכירות וכמובן – שביעות רצון לקוחותיה.

שביעות הרצון של הלקוחות והשותפים היא אחת מאבני הבניין המרכזיות במסורת ארוכת השנים של קבוצת הדר. הקבוצה גאה בשרות ובטיפול האישי בכל לקוח, החל משלב ההתקשרות ועד למסירת המפתחות וביצוע העסקה, ואף לאורך השנים בנכסים המניבים. המסירות והאכפתיות, בשילוב איכות הצוות המקצועי, הם שנותנים לקבוצה את הכוח להמשיך ולהתפתח.

הנהלת הקבוצה - בונים על בסיס איתן

עמוס הדר

יו"ר הדירקטוריון ומנכ"ל קבוצת הדר

מייסד, בעל השליטה בחברה ובעל ניסיון של מעל ל- 52 שנה ביזום וניהול עסקים ובמיוחד בתחום הנדל"ן והביטוח.

יאיר הדר

מנכ"ל משותף של החברה

MBA באוניברסיטה העברית י-ם, פעיל מעל ל-19 שנה בקבוצה. בעל ניסיון רב בניהול פרויקטים בתחום הבנייה ובניהול נדל"ן מניב.

אל בני המשפחה הצטרפו בשנים האחרונות עובדים נוספים אשר עובדים כמשפחה אחת גדולה, בהרמוניה וברוח המסורת המשפחתית לטובת כלל הקבוצה. מסורת זו היא הדבק המאחד את הקבוצה ומאפיין את כל הפעילות ואת היחס לעבודה, לעובדים, ללקוחות וגם בין העובדים עצמם.

יושר, אמינות, אחריות, מקצוענות, עבודת צוות ומצוינות הם חלק מהערכים המשפחתיים התורמים להצלחת קבוצת הדר.

מבנה עסקי

דילוג לתוכן